Zamówienia złożone online są realizowane bez zmian za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej GLS
ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
Strona główna » Rejuvi
alt

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

Rejuvi

Rejuvi O firmie
Łącząc zaawansowane ziołolecznictwo, najnowsze badania dermatologiczne, sekrety piękna z Dalekiego Wschodu, oraz nowoczesne technologie kosmetyczne, Rejuvi zapewnia unikalny synergiczny dostęp do odmłodzenia skóry.

Rejuvi Laboratory Inc. posiada profesjonalne kuracje dla różnych problemów i infekcji skórnych, które dają widoczne rezultaty. W konsekwencji kuracje te są bardzo skutecznym narzędziem pracy dla kosmetyczek, dermatologów i innych specjalistów zajmujących się problemami skóry.

Misja firmy
Naszą intencją jest dostarczenie podstawowych zaleceń i wytycznych dla kosmetyczek nie znających profesjonalnych produktów Rejuvi, oraz umożliwienie łatwego postępowania krok po kroku według zaleceń, tak by można było szybko zapoznać się z kuracjami Rejuvi.

Problemy skórne są zwykle skomplikowane i wysoce zindywidualizowane. Nie ma uniwersalnej metody na rozwiązanie wszystkich problemów skórnych. Po zapoznaniu się z profesjonalnymi produktami, Rejuvi zachęcamy do modyfikacji tych procedur lub rozwijania swoich własnych metod w indywidualnych kuracjach.
 

alt
alt
Zasady ochrony danych osobowych