ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
Strona główna » PRODUCENCI » Mesoestetic » Pielęgnacja skóry głowy i włosów
alt

Kategorie


Pielęgnacja skóry głowy i włosów

ALOPECJA - powszechny problem - mezoterapia skóry głowy.
 

Z problemem łysienia boryka się duży procent populacji. Zwłaszcza dla mężczyzn jest to dość krępujący objaw, występujący u nich częściej niż u kobiet ze względu na większą ilość testosteronu obecnego w organizmie. To właśnie testosteron w dużej mierze odpowiada za rozwój i intensywność procesu łysienia.
 

Na szczęście medycyna estetyczna odpowiada na potrzeby klientów i proponuje różnego rodzaju zabiegi i produkty, których celem jest zahamowanie alopecji, czyli łysienia. Mezoterapia skóry głowy przy użyciu preparatów Mesohyal to rozwiązanie na problemy związane z wypadaniem włosów. To normalne i naturalne, że codziennie ubywa nam ich około 100-150. Problemem są natomiast każde większe ilości.
 

Choć łysienie może być także spowodowane złą dietą, stresem, przyjmowaniem pewnych leków albo zbyt częstym farbowaniem lub rozjaśnianiem włosów, to nadal 95% przypadków stanowi łysienie androgenowe. Mezoterapia skóry głowy oraz codzienna kuracja szamponem i odżywką z linii Mesoestetic skutecznie pomagają pozbyć się problemu.
 

Zapoznaj się z produktami przeciw wypadaniu włosów dostępnymi w naszym sklepie. Wierzymy, że skutecznie pomogą Ci w walce z alopecją.
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

alt
Zasady ochrony danych osobowych