ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
Strona główna » PRODUCENCI » pHformula
alt

Kategorie


pHformula

altPRZEŁOM W DZIEDZINIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, REGENERACYJNEJ I DERMATOLOGII

Laboratorium pHformula reprezentowane jest przez cztery pokolenia wybitnych farmaceutów posiadających szeroką wiedzę naukową w zakresie budowy skóry oraz produktów wysokiej jakości stosowanych w medycynie estetycznej i na rynku farmaceutycznym.
 

Laboratorium pHformula ma siedzibę w Barcelonie w Hiszpanii, stanowią renomowaną markę, którą przez dziesięciolecia łączą doświadczenie oraz zaangażowanie w rozwój nowatorskich produktów. 

 

Wszystkie procedury i formuły używane w pHformula poparte są ponad 30 letnim doświadczenie naukowym i medycznym. pHformula wyznacza standardy będąc naukowy dowodem na zaawansowane technologie resurfacingu skóry. Inwestujemy liczne środki na badania przeprowadzane w głównych laboratoriach medycznych w celu ulepszania technologii i rozwoju naszych produktów. Wszystkie substancje czynne zawarte w pHformula są farmaceutycznej jakości, a same produkty poddawane są restrykcyjnym kontrolom procesów produkcyjnych na wszystkich etapach, co stanowi gwarancję wysokiej jakości produktów. 

 

pHformula daje możliwość specjalistom zajmującym się problemami skóry do zalecania i stosowania jednej z najbardziej zaawansowanych i skutecznych metod leczenia skóry dostępnych dziś na ryku medycznym jakimi jest resurfacing.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

alt
Zasady ochrony danych osobowych