ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
alt
Strona główna » PRODUCENCI » pHformula

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

pHformula

altPRZEŁOM W DZIEDZINIE MEDYCYNY ESTETYCZNEJ, REGENERACYJNEJ I DERMATOLOGII

Laboratorium pHformula reprezentowane jest przez cztery pokolenia wybitnych farmaceutów posiadających szeroką wiedzę naukową w zakresie budowy skóry oraz produktów wysokiej jakości stosowanych w medycynie estetycznej i na rynku farmaceutycznym.
 

Laboratorium pHformula ma siedzibę w Barcelonie w Hiszpanii, stanowią renomowaną markę, którą przez dziesięciolecia łączą doświadczenie oraz zaangażowanie w rozwój nowatorskich produktów. 

 

Wszystkie procedury i formuły używane w pHformula poparte są ponad 30 letnim doświadczenie naukowym i medycznym. pHformula wyznacza standardy będąc naukowy dowodem na zaawansowane technologie resurfacingu skóry. Inwestujemy liczne środki na badania przeprowadzane w głównych laboratoriach medycznych w celu ulepszania technologii i rozwoju naszych produktów. Wszystkie substancje czynne zawarte w pHformula są farmaceutycznej jakości, a same produkty poddawane są restrykcyjnym kontrolom procesów produkcyjnych na wszystkich etapach, co stanowi gwarancję wysokiej jakości produktów. 

 

pHformula daje możliwość specjalistom zajmującym się problemami skóry do zalecania i stosowania jednej z najbardziej zaawansowanych i skutecznych metod leczenia skóry dostępnych dziś na ryku medycznym jakimi jest resurfacing.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Zasady ochrony danych osobowych