ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
alt
Strona główna » PRODUCENCI » DermaQuest » PEPTIDE VITALITY - przeciwzmarszczkowa siła peptydów biomimetycznych

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

PEPTIDE VITALITY - przeciwzmarszczkowa siła peptydów biomimetycznych

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Linia PEPTIDE VITALITY to linia wykorzystująca najnowsze osiągnięcia biotechnologii, czyli peptydy biomimetyczne. Peptydy biomimetyczne ze względu na ich powinowactwo do faktorów wzrostu nadają produktom miano kosmeceutyków.
Peptydy biomimetyczne wykazują bardzo silną aktywność biologiczną, dlatego efekty ich stosowania na skórę widoczne są w bardzo krótkim czasie. Dzięki bardzo małym cząsteczkom są w stanie pokonać granicę naskórkową i docierają do miejsca przeznaczenia.


W kosmeceutykach DermaQuest niewątpliwie należy zwrócić uwagę na neuropeptydy, których działanie jest zbliżone do działania toksyny botulinowej. Hamują one aktywność acetylocholiny, niwelując skurcz mięśni i przy regularnym stosowaniu spłycają głębokość zmarszczek mimicznych nawet do 70%! Linia PEPTIDE VITALITY dodatkowo zawiera technologię liposomów, która gwarantuje działanie składników aktywnych w głębszych warstwach skóry. Linia PEPTIDE VITALITY rekomendowana jest dla skór z oznakami starzenia mimicznego i utratą jędrności skóry.
Zasady ochrony danych osobowych