wyszukiwanie zaawansowane
» » NEOSTRATA

Kategorie

Producenci

BANDIBeta-SkinBio KurDermaquestDermomedicaDottoreDr MichaelsGENOSCOPEMagic LineMesoesteticMEZODERMNATINUELNeostrataPerfecthapHformulaRejuviRevitacareVIVA SANTEXYLOGIC

Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

NEOSTRATA

Neostrata® to zaawansowane naukowo i polecane przez lekarzy preparaty pielęgnacyjne o potwierdzonej klinicznie skuteczności, które wyraźnie regenerują i poprawiają kondycję skóry. Poczujesz się piękna, gdy zauważysz jak szybkie i korzystne zmiany zachodzą w Twojej skórze dzięki Neostrata®.
 

Preparaty Neostrata® to produkty o udowodnionej skuteczności. Przeznaczone są dla każdego rodzaju skóry dotkniętej różnorodnymi problemami, takimi jak: fotostarzenie, trądzik różowaty, hiperpigmentacja, nadmierna suchość czy trądzik pospolity.
 

Twórcy Neostrata®, dr Van Scott i dr Yu, to wizjonerzy i liderzy w dziedzinie dermatologii kosmetycznej cieszący się międzynarodowym uznaniem. Są twórcami wielu opatentowanych technologii. Jako pierwsi stworzyli formułę pilingu z kwasem glikolowym a dzięki odkryciu odmładzającej mocy alfahydroksykwasów (AHA) i polihydoksykwasów (PHA) dokonali rewolucji w terapii starzenia się skóry.
 

 
alt

Dr. Eugene J. Van Scott Dr. Ruey J. Yu, OMD


Nagrody przyznane za wybitne osiągnięcia:
 

-pierwszy złoty medal przyznawany przez Międzynarodową Akademie Dermatologii Kosmetycznej (International Academy of Cosmetic Dermatology)

-nagroda Master of Dermatology Award przyznana przez Amerykańską Akademię Dermatologii (American Academy of Dermatology)

-Head of the Dermatology Branch przyznana przez Narodowy Instytut Zdrowia (National Institutes of Heath)
 

Znani z niespotykanej i niedoścignionej pasji w dziedzinie dermatologii, ciągłe udoskonalają opracowywane przez siebie formuły. Tworzą innowacje naukowe, badania kliniczne publikują w każdym istotnym czasopiśmie medycznym/dermatologicznym, mogą się pochwalić patentami zarówno amerykańskimi, jak i zagranicznymi


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje