ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
alt
Strona główna » PRODUCENCI » DermoMedica » HYALURONIC

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

HYALURONIC

alt


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Linia HYALURONIC - to zaawansowane produkty dermokosmetyczne oparte na roztworze nisko cząsteczkowego kwasu hialuronowego.
 

Kwas hialuronowy jako hydrofilowy biopolimer wykazuje silne działanie nawilżające i wygładzające. Jest w stanie związać 1000 razy więcej wody niż wynosi jego masa. Jest to polisacharyd naturalnie występujący w skórze, dlatego stosowany w dermokosmetykach wykazuje wysoką bio-przyswajalność.
 

Kwas hialuronowy wykazuje również właściwości wygładzające, redukuje zmarszczki dehydratacyjne oraz poprawia elastyczność skóry. Działa przeciwzapalnie, regeneruje skórę właściwą oraz hamuje powstawanie obrzęków. Kwas dodawany jest do preparatów stosowanych w przypadku trudno gojących się ran oraz blizn.
 

Ze względu na silne uwodnienie naskórka pełni rolę promotora przenikania dla innych hydrofilowych substancji aktywnych.
 

Linia HYALURONIC to silnie nawilżające dermokosmetyki, stanowiące uzupełnienie terapii opartej na kwasie L-askorbinowym i kwasie ferulowym. Powinny być stosowane na preparaty o działaniu antyoksydacyjnym. Formuły mogą być wykorzystywane w terapii elektroporacji, sonoforezy, mezoterapii mikroigłowej, nanoterapii oraz infuzji tlenowej.

Zasady ochrony danych osobowych