ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
alt
Strona główna1 » PRODUCENCI2 » DermoMedica3 » FERULIC

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

FERULIC

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Linia FERULIC to zaawansowana linia dermokosmetyczna wykorzystująca innowacyjne połączenie kwasu L-askorbinowego z kwasem ferulowym. Kwas L-askorbinowy jest najaktywniejszą biologicznie formą witaminy C, o ponadprzeciętnym działaniu przeciwstarzeniowym.
 

Kwas ferulowy to silny antyoksydant pochodzenia roślinnego, który pełni rolę naturalnego filtra przeciwsłonecznego i wykazuje silne działanie przeciwzapalne. Najnowsze amerykańskie badania naukowe wykazały, że kwas ferulowy o silnych właściwościach antyoksydacyjnych redukuje wolne rodniki witaminy C, przywraca jej aktywność i zwiększa przyswajalność. Dodanie 0.5% kwasu ferulowego do formuły z 15% kwasem L-askorbinowym i 1% witaminą E wykazuje ośmiokrotnie wyższe działanie fotoprotekcyjne, dwukrotnie zwiększa naturalną antyoksydacyjną ochronę skóry oraz chroni przed powstawaniem rumienia, mutacją DNA i nowotworami skóry.
 

Kwasowe pH pozwala na penetrację witaminy C przez naskórek i dogłębne działanie przeciwstarzeniowe. Witamina C jest niezbędna do produkcji kolagenu, dlatego jest obowiązkową substancją czynną w trakcie terapii dermoestetycznych i jako ich kontynuacja. Dezaktywuje enzymy odpowiedzialne za ubytki skóry właściwej, wzmacnia naczynia krwionośne, rozjaśnia przebarwienia i działa przeciwzapalnie.
 

W linii FERULIC zastosowano najnowszą technologię stabilizacji witaminy C kwasem ferulowym, przez co skóra może w pełni wykorzystać jej terapeutyczne właściwości. Formuły mogą być wykorzystywane w terapii elektroporacji, sonoforezy, mezoterapii mikroigłowej, nanoterapii oraz infuzji tlenowej.

alt
Zasady ochrony danych osobowych