ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
Strona główna1 » PRODUCENCI2 » DermoMedica3 » Ferulic

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 
alt

Ferulic
Linia FERULIC to zaawansowana linia dermokosmetyczna wykorzystująca innowacyjne połączenie kwasu L-askorbinowego z kwasem ferulowym. Kwas L-askorbinowy jest najaktywniejszą biologicznie formą witaminy C, o ponadprzeciętnym działaniu przeciwstarzeniowym.
 

Kwas ferulowy to silny antyoksydant pochodzenia roślinnego, który pełni rolę naturalnego filtra przeciwsłonecznego i wykazuje silne działanie przeciwzapalne. Najnowsze amerykańskie badania naukowe wykazały, że kwas ferulowy o silnych właściwościach antyoksydacyjnych redukuje wolne rodniki witaminy C, przywraca jej aktywność i zwiększa przyswajalność. Dodanie 0.5% kwasu ferulowego do formuły z 15% kwasem L-askorbinowym i 1% witaminą E wykazuje ośmiokrotnie wyższe działanie fotoprotekcyjne, dwukrotnie zwiększa naturalną antyoksydacyjną ochronę skóry oraz chroni przed powstawaniem rumienia, mutacją DNA i nowotworami skóry.
 

Kwasowe pH pozwala na penetrację witaminy C przez naskórek i dogłębne działanie przeciwstarzeniowe. Witamina C jest niezbędna do produkcji kolagenu, dlatego jest obowiązkową substancją czynną w trakcie terapii dermoestetycznych i jako ich kontynuacja. Dezaktywuje enzymy odpowiedzialne za ubytki skóry właściwej, wzmacnia naczynia krwionośne, rozjaśnia przebarwienia i działa przeciwzapalnie.
 

W linii FERULIC zastosowano najnowszą technologię stabilizacji witaminy C kwasem ferulowym, przez co skóra może w pełni wykorzystać jej terapeutyczne właściwości. Formuły mogą być wykorzystywane w terapii elektroporacji, sonoforezy, mezoterapii mikroigłowej, nanoterapii oraz infuzji tlenowej.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Zasady ochrony danych osobowych