ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
Strona główna1 » Artykuły2 » Co to jest NCTC?

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 
alt

Co to jest NCTC?

Data dodania: 28-02-2017 Wyświetleń: 623 Chcesz dowiedzieć się jak skutecznie poprawić swój wygląd? Przeczytaj nasz artykuł o tym, jak działa mezoterapia igłowa skóry oraz NCTC i ciesz się doskonałym rezultatami leczenia. Zobacz jak łatwo i szybko sprawić, by Twój nowy wygląd wszystkich zachwycił!

NCTC to inaczej mówiąc preparat do mezoterapii skóry głowy - Naturalny Stymulator Wzrostu Komórkowego (New Cellular Treating Complex). Jest to produkt przeznaczony do użytku dla profesjonalistów – lekarzy kosmetologów – którzy łącząc go z innymi preparatami bądź podając bezpośrednio podczas zabiegu mezoterapii igłowej osiągają efekty, o które proszą pacjenci.

 

Mezoterapia igłowa skóry.alt

Chcąc poprawić wygląd skóry głowy np na twarzy, szyi, dekolcie a także dłoniach zalecane jest stosowanie preparatu Mesohyal NCTC 109 firmy Mesoestetic podawanego podczas mezoterapii igłowej. Mezoterapia skóry głowy polega na wprowadzaniu substancji odżywczych przy pomocy mikronakłuć, dzięki którym omija się warstwę naskórka i wprowadza substancje bezpośrednio do skóry właściwej.

 

Dzięki temu podawane preparaty lepiej się wchłaniają i przyswajają. Naskórek jest oczywiście istotny, ponieważ chroni skórę właściwą przed szkodliwymi czynnikami, ale jednocześnie hamuje wchłanianie dobrych substancji. Mesohyal NCTC 109 jest preparatem wykorzystywanym do poprawienia nawilżenia skóry i redukcji zmarszczek. Rewelacyjnie zwiększa jędrność i elastyczność skóry.

 

Różne sposoby wykorzystania preparatu z NCTC.

 

 
alt

 

MESOHYAL NCTC
109 – Mesoestetic

Mieszając Mesohyal NCTC 109 z innymi preparatami lekarze i kosmetolodzy uzyskują roztwory leczące inne dolegliwości. Przykładowo, połączenie Mesohyal NCTC 109 z biotyną pozwoli na stworzenie roztworu wykorzystywanego do leczenia łysienia. Preparat hamuje wypadanie włosów i jednocześnie przyśpiesza wzrost nowych. Włosy stają się grubsze i bardziej elastyczne, a skóra głowy przestaje się nadmiernie przetłuszczać.

 

Kolejna kombinacja zakłada dodanie roztworu z witaminy C, dzięki czemu można rozjaśnić i rozświetlić cerę. Skóra staje się przyjemnie napięta, zmarszczki są zredukowane. Staje się nawilżona i wygładzona. Witamina C w połączeniu z NCTC ochrania również skórę przed fotostarzeniem. Jego skuteczność w mezoterapii skóry głowy jest bezsporna.


 

Profesjonalne leczenie.

 

Odpowiednie wykorzystanie w mezoterapii skóry preparatu zawierającego NCTC, oraz oddanie się w ręce profesjonalnego lekarza to gwarancja uzyskania fenomenalnych rezultatów. Możemy poprawić wygląd skóry głowy i nie tylko, rozjaśnić ją, nawilżyć, walczyć z cellulitem, rozstępami i bliznami, a na owłosionych partiach skóry możemy walczyć z łysieniem.
 

Niewątpliwie innowacyjne rozwiązanie w postaci NCTC otworzyło szeroką furtkę dla nowych, udoskonalonych zabiegów pielęgnacyjnych. Warto zapytać swojego lekarza kosmetologa o zabiegi z użyciem tego preparatu. Efekty końcowe z pewnością zachwycą.


Przejdź do strony głównej
Zasady ochrony danych osobowych