alt
ZAMÓW PRZEZ TELEFON +48 609 184 902
Strona główna » Artykuły » BOTO FILL NATINUEL - Innowacyjny zabieg odmładzający o kompletnym działaniu botox-like
alt

Kategorie


Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

BOTO FILL NATINUEL - Innowacyjny zabieg odmładzający o kompletnym działaniu botox-like

Data dodania: 07-09-2017 Wyświetleń: 799    Zmarszczki mimiczne powstają w wyniku ciągłych ruchów mięśni mimicznych twarzy – ruchu brwi, mrużenia oczu, uśmiechania się. Ciągła zmiana ekspresji twarzy uszkadza strukturę skóry, powodując tworzenie się zmarszczek. Już w wieku 30 lat są widoczne i stopniowo się pogłębiają, aż w końcu staja się permanentne.

   Okolice oczu to bardzo delikatny obszar skóry, który powinien być pielęgnowany z duża uwaga i w sposób bardzo delikatny. Znajduje się w nim niewiele gruczołów łojowych, przez co nie ma zapewnionej odpowiedniej bariery hydro lipidowej i łatwo się przesusza.

W efekcie skóra wokół oczu szybciej wiotczeje i bardzo wrażliwie reaguje na wszelkie podrażnienia. Z estetycznego punktu widzenia na tym obszarze twarzy zachodzą istotne zmiany wpływające na wygląd skóry. Pojawiają się zmarszczki mimiczne, skóra traci spójność, gęstość, obkurcza się, staje się szorstka i traci nawilżenie. Wszystkie te niedoskonałości w znaczący sposób przyczyniają się do starzenia skóry oraz jej zmęczonego wyglądu.

 

alt

BOTO FILL to innowacyjny, profesjonalny zabieg o kompletnym działaniu botox – like.

Skutecznie oddziałuje na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za skurcz mięśni przebiegający na dwóch etapach presynaptycznym i postsynaptycznym.

Zabieg wyraźnie wpływa na poprawę estetyczna skóry oraz w sposób znaczący i długotrwały redukuje skurcz komórek mięśniowych.

W efekcie końcowym, po wykonaniu całego cyklu zabiegów BOTO FILL skóra staje się wygładzona i odmłodzona.Wskazania:

• Biologiczne starzenie i fotostarzenie się skóry wokół oczu

• Zmarszczki i bruzdy mimiczne

• Wiotkość, zanik elastyczności

  
 Zalety:

• Zmniejsza intensywność i częstotliwość skurczów mięśni- intensywny efekt botoksu

• Wypełnia i wygładza zmarszczki mimiczne

• Eliminuje cienkie linie zmarszczek

• Spłyca bruzdy mimiczne

• Poprawia spójność skóry

• Zwalcza wolne rodniki

• Wspomaga neokolagenezę

• Wygładza i nawilża


Pielęgnacja domowa:

Pielęgnacja w domu ma zasadnicze znaczenie, ponieważ współdziała i optymalizuje efekty zabiegu profesjonalnego w gabinecie kosmetycznym.

THE LOOK

  • Wygładza, eliminuje “worki i cienie pod oczami”
  • Najnowszej generacji , wielofunkcyjny preparat bioceutyczny o wysokiej aktywności dermatologicznej.
  • Skutecznie działa na różne niedoskonałości skóry wokół oczu tj: utarta jędrności, odwodnienie, zmarszczki mimiczne, cienie i worki pod oczami.
  • Przeznaczony jest do całkowitej regeneracji i rewitalizacji całego obszaru skóry wokół oczu.


Substancje aktywne:

PEELMOIST:

Poprawia złuszczanie keratynocytów, zawiera jony oraz aminokwasy, poprawia funkcje bariery ochronnej skóry, nawilża w sposób długotrwały.


USTABILIZOWANA WIT.C:

Wzmacnia system odpornościowy skóry oraz mechanizmy obronne. Jest istotnym kofaktorem w produkcji kolagenu, zapobiega tworzeniu się wolnych rodników, wzmacnia błony komórkowe przed uszkodzeniami oksydacyjnymi.


ZWIAZEK PEPTYDÓW O DZIAŁANIU BOTOX-LIKE:

Zwiera wyselekcjonowane cztery bio- peptydy najnowszej generacji pochodzenia biotechnologicznego, posiadające zróżnicowane właściwości działania. Połączenie tych substancji powoduje synergie działania znacznie przewyższająca działanie pojedynczych substancji. Związek ten działa na mechanizmy biochemiczne odpowiedzialne za skurcz mięśni przebiegający na dwóch etapach: presynaptycznym i postsynaptycznym.
 

alt


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Artykuły
alt
Zasady ochrony danych osobowych