wyszukiwanie zaawansowane
» » Bio Kur
alt

Kategorie

alt

Producenci

BANDIBeta-SkinBio KurDermaquestDermomedicaDottoreDr MichaelsGENOSCOPEMagic LineMesoesteticMEZODERMNATINUELNeostrataPerfecthapHformulaRejuviRevitacareSWISS MEDICALVIVA SANTEXYLOGIC

Gwarancja Rzetelności dla Bio Dermokosmetyki 

rzetelna firma
 

Bio KurRolą współczesnego kosmetyku jest nie tylko upiększanie, ale również wzmacnianie skóry i hamowanie procesów jej starzenia. Przeżywające renesans ziołolecznictwo zwróciło uwagę na rośliny, jako bogate źródło związków chemicznych, które mogą odgrywać istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu naszej skóry.
 

Obecnie coraz częściej rezygnuje się z naturalnych składników pochodzenia zwierzęcego, zastępując je właśnie surowcami roślinnymi. Substancje biologicznie aktywne mogą znajdować się w kwiatach, liściach, kłączach, korzeniach czy owocach, przy czym surowcem kosmetycznym jest ta część rośliny, w której występuje największe nagromadzenie związków biologicznie czynnych.
Działanie surowca zielarskiego zależne jest od współdziałania wszystkich związków w nim obecnych.

 


Kosmetyki BIO KUR czerpią energię wprost z natury kontynuując dawne tradycje, kiedy to ludzie w poszukiwaniu środków pielęgnacyjno-leczniczych sięgali po zioła i występujące w nich składniki.
 

Produkty BIO KUR są sporządzone według dawnych,sprawdzonych receptur, z ziół o leczniczych właściwościach.
Skład ten gwarantuje skórze zdrowie i urodę.

 

BIO KUR proponuje produkty i zabiegi dla skóry wymagającej, wrażliwej, zanieczyszczonej i problematycznej, dla osób w każdym przedziale wiekowym.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje